گل های پر سود برای رشد در گلخانه - کود بیولوژیک - قارچ کش بیولوژیک-کود کشاورزی- کود زیستی- ٠٩١٢٨٣٨١٨۴٢- ۰۲۱۹۱۳۰۷۸۰۸

گل ها با مدیریت خوب بیشترین سود را در هر فوت مربع به ارمغان می آورند. این مقاله تعدادی گل سودآور را به شما نشان می دهد که می توانید در گلخانه پرورش دهید و از مزایای آن بهره مند شوید. اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد از گلخانه خود هستید، به پرورش گل فکر کنید. گل ها با مدیریت خوب بیشترین سود را در هر فوت مربع به ارمغان می آورند. گلخانه ها مکان مناسبی برای پرورش گل هستند. در ادامه به مبحث گل های پر سود برای رشد در گلخانه می پردازیم. جهت اطلاع از محصولاتی مانند کود کشاورزی ، قارچ کش بیولوژیک ، کود بیولوژیک ، کود زیستی ، قارچ کش زیستی ، کود زیستی و آفت کش بیولوژیک ، کود ارگانیک، کشاورزی ارگانیک و گلخانه با رویان تیسان تماس بگیرید.

گل های پر سود برای رشد در گلخانه

شما می توانید به راحتی دما و رطوبت گلخانه را با دو طرف رول کردن و پایین انداختن آن تنظیم کنید.
نه تنها قادر خواهید بود مقدار فراوانی گل تولید کنید، بلکه قادر خواهید بود بدون توجه به آب و هوا، رشد آنها را در تمام طول سال حفظ کنید و در هزینه ها انرژی های خود صرفه جویی کنید.
انواع مختلفی از گل ها وجود دارد که می توانید آنها را در گلخانه پرورش دهید .

این مقاله چند گل سودآور را به شما نشان می دهد که می توانید در گلخانه پرورش دهید.
اما قبل از آن بیایید ببینیم که چرا رشد گل در گلخانه در سراسر جهان شتاب می گیرد.

چرا گل در گلخانه پرورش می دهیم؟

  • آفات و بیماری ها به صورت منظم منتشر می شوند.
  • تنظیم میزان رطوبت مورد نیاز بسیار ساده است.
  • شما می توانید در تمام طول سال بکارید.
  • مدیریت علف های هرز در گلخانه ساده است، شما فقط پوشش زمین را تشک علف های هرز بگذارید
  • شما گلها را در برابر شرایط آب و هوایی شدید، مانند بارندگی شدید، بادهای شدید، خشکسالی و تگرگ محافظت می کنید.

گل های برتر که می توانید در گلخانه پرورش دهید

در اینجا چند نوع گل آورده شده است که به بهترین وجه می توان آنها را در گلخانه پرورش داد تا بیشترین سود را به همراه داشته باشد.

۱. اسکابیوزا

شکوفه های اسکابیوزا در طیف وسیعی از رنگ ها موجود هستند. شما می توانید گل ها را در رنگ های مختلف، از سفید تا تیره پیدا کنید، که مشتریان را به سمت غرفه گل شما می کشاند.
این گل‌ها سریع‌تر شکوفا می‌شوند و اکثریت آن‌ها فقط در ۲ تا ۳ هفته گل می‌دهند!

علاوه بر این، نگهداری از گیاه اسکابیوسا ساده است و در محیط گلخانه ای رشد می کند.

۲. آفتابگردان 

کشاورزان آفتابگردان به خوبی می دانند که گل آفتابگردان یکی از مواد اصلی در مغازه های مواد غذایی است. این به این دلیل است که آنها به محض رسیدن به سوپر مارکت فروخته می شوند. در نتیجه، آنها یکی از پرسودترین گل های شاخه بریده برای رشد و فروش در بازارهای کشاورزان هستند.

رشد آفتابگردان نیز ساده است، زیرا در هر زمانی از سال رشد می کند. شما می توانید این محصولات مزرعه را در کمتر از ۶۰ روز برداشت کنید.

۳. گل همیشه بهار

گل همیشه بهار گلی است که می تواند در طول تابستان سود زیادی به همراه داشته باشد! این گیاهان می توانند تک گل یا دسته گل تولید کنند. با بیش از ۵۰ گونه گل همیشه بهار که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، مطمئناً یکی از آنها را پیدا می کنید که برای گلخانه شما مناسب باشد.

۴. رزهای میراثی

رزهای هریتیج دارای رایحه ای هستند که آنها را برای عروسی های کلاسیک عالی می کند. با این حال، می توانید از آنها برای موارد دیگر نیز استفاده کنید. هنگامی که گل (رزهای میراثی) را در گلخانه خود پرورش می دهید، مهم است که میزان نور خورشید را در روز پیگیری کنید.

۵. سلوزیا

سلوزیا گلی است که معمولاً می توانید به دلیل ارزش زیبایی شناختی آن را به نمایش بگذارید. سلوزیا از آنجایی که یک گیاه زینتی خوراکی است، یک محصول نقدی است که برای همه کشاورزان گل سود خوبی به همراه خواهد داشت. علاوه بر این، شما می توانید برگ های این گیاه را مصرف کنید، اما فقط زمانی که جوان هستند.

بنابراین، اگر می خواهید درآمد خود را تکمیل کنید، می خواهید سلوزیا را برای شکوفه های آنها پرورش دهید. برای رشد، گیاهان سلوزیا شما فقط به نور خورشید و خاک با زهکشی خوب نیاز دارند.

۶. رودبکیا

رودبکیا یک گیاه گلدار است که رشد آن بسیار آسان است. رودبکیا را می توان به صورت یک ساله، دو ساله یا چند ساله یافت. انواع رودبکیا مانند “Herbstsonne” و “Goldsturm” گلهای شاخه بریده چند ساله هستند که در تمام طول سال شکوفا می شوند.

برای پرورش این گل ها در ابتدا به خاک مرطوب با زهکشی خوب نیاز دارید. شما همچنین به نور خورشید نیاز خواهید داشت.

۷. Ageratum

کشاورزان گل های آگراتوم را برای گل های کمیک پوم پوم شکل خود پرورش می دهند. شکوفه های Ageratum به رنگ آبی هستند، اما رنگ های مختلفی مانند قرمز، صورتی، اسطوخودوس و سفید نیز موجود است.

از آنجایی که این گل های شاخه بریده دارای سیستم ریشه ای کم عمق هستند، کشاورزان گل باید آنها را با منبع آب ثابت تغذیه کنند. اگر در طول تولید شکوفه ها آب کافی دریافت نکنند، خطر خشک شدن آنها به زودی وجود دارد.

۸. توت گل

بهترین ویژگی گیاه توت‌گل توانایی آن برای شکوفایی در محیط‌هایی با دمای بالا و رطوبت کم است. وقتی شکوفا می شود، منظره شما به شورش رنگ های پر جنب و جوش تبدیل می شود که گل های توت را برای دکوراسیون اتاق عالی می کند.

اگر می‌خواهید در آنجا توت‌گل پرورش دهید، مطمئن شوید که باغ گلخانه‌تان به مقدار کافی نور خورشید دریافت می‌کند. از طرف دیگر، گل ها می توانند سایه هایی را تحمل کنند که گلخانه شما فراهم می کند. همچنین حتماً این گل ها را در خاک شنی یا سنگی پرورش دهید زیرا آنها آن را ترجیح می دهند.

۹. اسنپدراگون

گل های اسنپدراگون در انواع مختلفی برای تولید کنندگان گل عرضه می شوند. شما می توانید این گل ها را در انواع کوتوله، بلند یا متوسط ​​پیدا کنید. با چنین انتخابی منتظر رنگ های متنوع گل در باغ گل خود باشید. برای شروع کاشت این گل ها هرگز تلاش سختی نیست.

جهت اطلاع از محصولاتی مانند کود کشاورزی ، قارچ کش بیولوژیک ، کود بیولوژیک ، قارچ کش زیستی ، کود زیستی ، کود ارگانیک ، کشاورزی ارگانیک و گلخانه با رویان تیسان تماس بگیرید.

آدرس: دفتر مرکزی: کرج، سه راه دانشکده، پارک علم و فناوری پردیس کشاورزی دانشگاه تهران
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *